05446334616
05446334616
info@carstationtuning.com

İLETİŞİM
0544 633 46 16

Tüm Passat  kullanıcılarına özel Ecu Araç yazılım Hizmeti Dimsport ürünleri ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır.
Araç yazılımında lider marka Dimsport ürünleriyle BMW F10 araç yazılımı işlemlerini kusursuz yapmaktayız.
Beykoz da bulunan araç yazılımı chip tuning dükkanımızı ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz.
0544 633 46 16
Ecu Programlama
Bmw F10 yazılım işlemi özel olarak kişiselleştirilmiş profesyonel cihazlar ile gerekli şartları hazırlayarak yapmaktayız. Sadece Araç yazılım işlemi değil aynı zamanda Bmw F10 yazılımı için gerekli bütün etkenleri sizlere sağlamaktayız. Aracınızı Araç Yazılımı işleminden sonra güvenle Sürebilirsiniz. 
Bmw F10
Yazılım
Araç Yazılım Nedir?
 Araç yazılım otomobillerin motor kontrol ünitesinin (ECU) içinde ki yazılımı değiştirmek ve otomobilin performansını arttırmak için kullanılan yöntemdir. Chip tuning yöntemi günümüzde çoğunlukla otomobillerin yakıt tüketimlerini azaltmak, otomobillerin güç ve tork sınırlamalarını yükselmek için kullanılmaktadır.
Chip tuning yapılan araçlar daha yüksek tork güç elde ederler.
 
Araç Yazılım Faydaları?
Chip tuning  yani araç yazılımı değiştirilen araçlar genellikle yakıt olarak daha az yakarlar. Chip tuning yazılımı çeşitledirilebilir performans amaçlı yazpılan otomobillerde daha fazla güç anlamına gelir daha sportif bir kullanım sağlar. Chip tuning işlemi yapılmış bir araç eski mevcut sınırlandırılmış yapısından tamamen farklı olarak daha rahat bir şekilde gaz tepkimelerine cevap verir. 
Araç Yazılım Zararlımıdır?
Chip tuning araç yazılımı değiştirme işlemi araçlarda var olan gücü açığa çıkardığı için sadece mevcut sınırları ortadan kaldırır. Chip tuning işlemi yapılmış bir araca zamanında bakım yapılmaz ise ancak otomobil zarar görebilir. Aslında orjinal haliyle kullandığımız otomobillerde malesef bakım yapmaz isek aynı riski taşır. Chip tuning yazılımı var diye aşırı araca yüklenilmeside malesef aynı şekilde araca zarar verecektir.
DPF İPTALİ
DPF NEDİR ? iptali ne işe yarar?
Dizel partikül filtresiyeni nesil dizel motorlardaki yanma sonrası ortaya çıkan zararlı gazların ayrıştırılmasına yardım eden filtre sistemidir.
 DPF iptali Faydaları
Dizel partikül filtresi, zamanla dizel araçlarda tıkanıklık gösterir ve motor arıza ışığı yanar. Dimsport chip tuniing işleminden sonra motor arıza ışığı yanması önlenir. Downpipe uygulaması yapılmış araçlarda mutlaka yapılması şarttır. Aksi taktirde yakıt miktarı artacak Ecu kendini korumaya alacaktır. Bunun neticesinde aracınız yolda kalabilir. Dpf iptalinin en büyük sebebi Dpf nin parça olarak çok maliyetli olmasıdır. Dpf neden arıza yapar sorusununda yanıtı Dizel kurum üreten bir yakıt tipidir. Bu kurumlar zamanla Dpf nin tıkanmasına sebep olur. Bu sebeplerden dolayı Dimsport Chip Tuning İşlemi ile Dpf İptali gerçekleştirilir.

 
BMW F10 EGR İPTALİ

EGR NEDİR, EGR İPTALİ NE İŞE YARAR ?

EGR’nin açılımı “Exhaust Gas Recirculation” şeklindedir. Bunun Türkçe karşılıgı ise ‘ egzoz gazları devridaimi ‘ olarak tercüme edilebilir. Bu vananın amacı silindirler içinden atılan egzoz gazlarının %10 a kadarını emme manifoldu üzerinden temiz hava ile karıştırarak silindirlere geri göndermesidir. Egzozdaki gazların ne kadar kullanılacağına motor beyni (ECU) karar verir bunun için genellikle elektronik kontrollü egr valfleri kullanılır.

EGR İPTALİ NEDİR ?

EGR valfi nasıl iptal edilir ? EGR, iptal edilmesi için uyguladığımız Dimsport chip tuning yazılımları sayesinde EGR valfinde kapama işlemi olduğu için, aracınız da yanmamış olan gazlar direk dışarı atılır. Bu işlem sonucunda aracınız egzoz gazı yerine oksijen çekerek daha iyibir yanma elder. EGR iptali aracınıza hem performans hemde yakıt ekonomisi sağlar.
Bmw F10 Yazılım 
Bmw F10 kasa bütün araçlarına araç yazılımı uygulamalarımız dimsport güvencesi ile yapılmaktadır. Bmw F10 Kasa araçlara özel uygulanan sistematik yazılımlar ile araçlarınızda yüksek performans ve yakıt ekonomisi almanız mümkün.
BMW F10 %10 YAKIT TASARRUFU
BMW F10 
PERFORMANS
GÜÇ ARTIŞI
BMW F10 
ÖZEL TUNİNG DOSYA
05446334616
05446334616
Çiflik Mahallesi Edebali Caddesi no:19/1
İstanbul / Beykoz